» » Новий дитячий майданчик вже прикрашає вулиці міста

Новий дитячий майданчик вже прикрашає вулиці міста

За сприяння народного депутата України Анатолія Євлахова 27 жовтня п.р. відбулося відкриття дитячого  майданчика на перетині вулиць Калініна, Маяковського та Шкільної міста Сновська.

На свято завітали перший заступник міського голови Іван Орда, секретар міської ради Наталія Самойлова, помічник народного депутата УКраїни Анатолія Євлахова  Вадим Сергійко, депутати міської ради Сергій Виблов та Вячеслав Матвієнко.

Відкрив урочистий захід Іван Орда, який повідомив, що  в 2017 році за рахунок коштів державної субвенції на соціально-економічний розвиток громади було придбано 7 майданчиків. Вони встановлені у Заріччі, Хотуничах, Петрівці, Кучинівці та по вулиці Миру в Сновську, планується –  у Рогізках, Сновському та Тихоновичах.

Участь в облаштуванні даного майданчика взяв  депутат міської ради Сергій Виблов. Він долучився до встановлення огорожі, знайшов художника-аматора, котрий розмалював стіни магазину і тим самим значно поліпшив загальний вигляд не лише самого майданчика, а й вулиці.

Кожну дитину, яка завітала на відкриття, чекав приємний сюрприз – солодощі та  різноманітні смаколики, надані власником магазину Дмитром Ордою. Також свою допомогу абсолютно безкоштовно запропонувала Анастасія Крот, яка частувала дітей запашною випічкою власного приготування.

Діти були в захваті від побаченого. Їх очі сяяли, а щирі посмішки не сходили з облич.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply