» » Облаштують укриття у школах громади в рамках реалізації Програми CLEAR

Облаштують укриття у школах громади в рамках реалізації Програми CLEAR

Нагадаємо, що Громадська організація “Лампа”  виграла черговий грант, за кошти якого відбудеться реалізація проєкту «Сновщина: допомога поруч» у рамках програми CLEAR.

Одним із напрямків  реалізації зазначеного проєкту є забезпечення всім необхідним 6 укриттів у навчальних закладах громади: Сновському ліцеї №1, Сновському ліцеї №3, Сновській початковій школі, Тур’янській гімназії, Новоборовицькому ліцеї та Кучинівському ліцеї. Робочі моменти і деталі з  питання облаштування укриттів обговорили на зустрічі з міським головою Олександром Мевдедьовим керівники навчальних закладів громади та голова ГО «ЛАМПА» Антон Аліфіренко.

В рамках проєкту зазначеним школам буде передано 10 кулерів для води, 12 бідонів по 55 літрів, 18 ящиків для зберігання продуктів, 9 біотуалетів, 15 вогнегасників, 10 шкільних дошок та 15 ліхтарів на сонячних батареях.

Участь у робочій зустрічі взяли представники Управління освіти та керівники структурних підрозділів міської ради.

Інформаційним партнером проєкту на території Сновської громади  виступає Сновська міська рада Чернігівська область.

Програма дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR)– це програма реагування на гуманітарні потреби в Україні, що впроваджується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз ( Global Communities ) та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку ( USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance ). ГО “ЛАМПА” є партнерською організацією Глобал Ком’юнітіз та реалізує проєкт “Сновщина: допомога поруч” на території Сновської громади у рамках програми CLEAR

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю