» » Обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад

Обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад

З метою пропаганди здорового способу життя та залучення депутатів усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом 12 травня п.р. відбулась Обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад, яка проходила м.Чернігові на базі СДЮШОР з лижного спорту.

Привітати депутатів з відкриттям змагань прийшли перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Ніна Лемеш, а також члени Організаційного комітету.

До участі в змаганнях Обласної спартакіади долучилась збірна команда Сновського району, сформована з депутатів районної та міської ради на чолі з міським головою Олександром Медведьовим та головою районної ради Ніною Кухаренко. Сновську районну раду представляли депутати – Валерій Радібеда, Павло Мірошниченко, Олена Кожановська, Михайло Михальченко, Валентина Карась, Василь Мороз, Сергій Чубенок. Від міської ради прийняли участь в змаганнях депутати – Олександр Кузьменко, Павло Тютюнник, Віктор Фориш, Володимир Смоляк, Вячеслав Сікач та в.о. старост – Анатолій Сірий, Борис Добродій та  Леонід Мороз.

Учасники змагань вступили у боротьбу за перемогу з п’яти видів спорту: футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок. Достойно представили наш район депутати. Так, призове друге місце по грі в шашки серед чоловіків зайняв Вячеслав Сікач, сьоме місце – Валентина Карась з гри в шахи. Непогано зіграла команда з волейболу, зайнявши 5 місце. Загалом серед 23 команд-учасників збірна команда Сновського району зайняла 8 місце.

Фінансову підтримку в організації поїздки надали депутати міської ради: Сергій Виблов, Олександр Кирилюк, Світлана Скідан.

Районна та міська рада дякує всім депутатам та в.о.старост за участь у Спартакіаді, підприємцям за підтримку і розуміння, за активну життєву позицію.

Leave a Reply