» » Олександр Медведьов бере участь у XIII форумі  “Європа – Україна” в  Польщі

Олександр Медведьов бере участь у XIII форумі  “Європа – Україна” в  Польщі

Понад 800 учасників з Польщі, України, різних європейських країн та США  – політики, дипломати, представники місцевого самоврядування та бізнесу зібралися на ХІІІ форумі «Європа-Ураїна» у Польщі, щоб обговорити питання продовження реформ та модернізації  України.

Приємно, що на міжнародний захід Інститут Східноєвропейських Досліджень та Маршала Підкарпатського Воєводства Владислава Ортиля, а також представництво Польсько-Господарської Палати в Жешуві – компанії “Optium Consulting Group” запросили також і Сновського  міського голову Олександра Медведьова, який  наразі перебуває з робочим візитом у Республіці Польща. Делегацію від Чернігівщини на форумі представляють, окрім нашої громади, представники Менської, Батуринської, Сосницької, Плисківської ОТГ на чолі з директором  Чернігівського центру перепідготовки  та підвищення кваліфікації  Володимиром Бойком.

Для учасників заплановано  понад 30 панельних дискусій, присвячених економічним, політичним, соціальним питанням та виїзди на підприємства Жешува, а також зустрічі з депутатами польського Сейму, бурмістрами та войтами.

Участь для українців у форумі  безкоштовна, оскільки приймаюча сторона зацікавлена у спільному розвитку бізнесу.

Міський голова Олександр Медведьов зустрівся з керівництвом та членами Асоціації гмін басейну річка Віслок, які організували у грудні минулого року поїздку до Польщі наших юних музикантів з дитячої музичної школи ім.Н.Г.Рахліна. Він особисто подякував польським друзям за підтримку і налагодження польсько-українських відносин, вручив їм відзнаки та українські  сувеніри. Їх зробили вихованці центру дитячої та юнацької творчості (керівник Наталія Скотаренко) та станції юних техніків (керівник Микола Коршун), а також сновська майстриня Ольга Довбиш.

Міська рада сподівається на подальше зміцнення дружніх стосунків з польськими друзями.

Відділ організаційно – кадрової та  інформаційної роботи міської ради