» » Перше засідання Ради регіонального розвитку Сновського району

Перше засідання Ради регіонального розвитку Сновського району

12 грудня, в залі засідань міської ради відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку Сновського району під головуванням голови РДА Валерія Радібеди.

В роботі засідання взяли участь директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Левочко, міський голова Олександр Медведьов, голова районної ради Ніна Кухаренко, керівники структурних підрозділів міської ради та райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, представники засобів масової інформації

Олександр Медведьов в своєму виступі окреслив основні стратегічні напрямки розвитку громади та проаналізував динаміку зростання основних фінансово-економічних показників  ОТГ у 2017 – 2018 роках. Також зазначив, що для досягнення стратегічних цілей розвитку громади одним з ключових інструментів є залучення інвестицій.

Заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Ірина Мундурс зупинилася  на питанні залучення інвестицій до різних сфер життєдіяльності громади протягом 2017-2018 років, детально ознайомила учасників засідання з переліком проектів, які реалізовані з початку створення ОТГ та плануються до фінансування в наступному році за рахунок коштів різних бюджетів.

Перед присутніми виступили керівники структурних підрозділів міської ради та райдержадміністрації, які проінформували про основні здобутки та окреслили перспективи розвитку  у відповідних галузях: освіти, культури, агропромислового комплексу та соціального захисту населення.

Тож вважаємо, що від того, якими будуть плани розвитку нашої громади та  як ми їх реалізуємо, буде залежати обсяг бюджету громади і, як наслідок, якість життя громадян.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply