» » Підготовка навчальних закладів громади до нового навчального року

Підготовка навчальних закладів громади до нового навчального року

Як повідомила заступник міського голови, начальник управління освіти сім`ї, молоді і спорту Олена Коваленко, наразі здійснено об’їзд всіх шкіл та навчально-виховних комплексів на предмет підготовки їх до нового навчального року. Участь у ньому взяли представники Держпродспоживслужби та Державної санітарно-епідеміологічної служби.  

Перевірка виявила, що всі заклад частково готові або готові повністю до початку навчань. У деяких на заключному етапі тривають ремонтні роботи, але до 1 вересня вони завершаться і всі школи відкриють свої двері вчасно.

За парти в цьому році на Сновщині сядуть 203 першколасники, це 13 класів. Всі вони, як майбутні учні Нової української школи (НУШ), забезпечені новими партами та стільцями, придбано для них дидактичні матеріали і комп`ютерну техніку (проектор+екран+ноутбук). Окрім цього три класні кімнати, де навчатимуться першокласники,  будуть незабаром забезпечені інтерактивними дошками. Станом на 19 серпня  на НУШ витрачено 488 тис. грн коштів. Розписані вони помісячно, на вересень заплановано придбати музичні інструменти.

Управління освіти, сім`ї, молоді і спорту планує виділити додаткові кошти на закупівлю для кожного першого класу конструкторів ЛЕГО.

  Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image