» » Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс Територіального центру Сновської міської ради   

Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс Територіального центру Сновської міської ради   

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорок перша сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

27 листопада  2019 року                м. Сновськ                                     № ­­­19-41/VII

 

Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс Територіального центру Сновської міської ради   

Розглянувши клопотання відділу господарського забезпечення міської ради, згоду комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області щодо приймання-передачі майна; відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»; керуючись Положенням про порядок передачі об’єктів права комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області (затвердженим рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24 жовтня 2017 року №7-12/VIII), пунктом 31 частини 1 статті 26, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила: 

  1. Передати безоплатно з балансу Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на баланс комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області та закріпити за нею на праві оперативного управління майно комунальної власності об’єднаної територіальної громади, а саме:
  • медичні ліжка з двома ручками для регулювання з вставками з дерева в комплекті з матрацом, в кількості 8 шт., 2019 року випуску, інвентарний номер 101630063-70, балансовою (первісною) вартістю 79 840,00 грн.;
  • ліжка з дерева в комплекті з матрацом та наматрацником, в кількості 13 шт., 2019 року випуску, інвентарний номер 101630071-83, балансовою (первісною) вартістю 83 148,00 грн.
  1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 даного рішення, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  1. Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області забезпечити здійснення заходів, пов’язаних із прийманням-передачею вищезазначеного майна у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора Територіального центру Сновської міської ради Хоменко С.М. та на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова Виблов С.А.).

 

Міський голова                                                                                 О.МЕДВЕДЬОВ

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image