» » Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що знаходиться в оренді Савости І.В. та Силенко О.О.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що знаходиться в оренді Савости І.В. та Силенко О.О.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Перша сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

10 грудня 2020 року                          м.Сновськ                                          №37-1/VIII

  

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що знаходиться в оренді Савости І.В. та Силенко О.О.

 

Розглянувши заяву Савости Івана Васильовича та Силенко Оксани Олександрівни про надання дозволу на поділ земельної ділянки, що знаходиться у них в оренді, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 122 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а :

  1. Надати дозвіл Савості Івану Васильовичу та Силенко Оксані Олександрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,0971 га кадастровий номер 7425810100:02:013:0151 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Сновськ на дві окремі земельні ділянки: орієнтовною площею 0,0233 га та орієнтовною площею 0,0738 га без зміни їх цільового призначення.
  1. Громадянам замовити в землевпорядній організації виготовлення технічної документації із землеустрою та подати її на затвердження на сесії міської ради.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

  

Міський голова                                                       О.МЕДВЕДЬОВ