» » Про надання земельних ділянок  комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам

Про надання земельних ділянок  комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Третя сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

28 січня 2021 року                           м.Сновськ                      №33-3/VIII           

 

Про надання земельних ділянок  комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам

 

Розглянувши заяви громадян про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, в оренду, враховуючи перехід права власності на житлові будинки, згідно правовстановлюючих документів на нерухоме майно, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 116, 120, 123 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

  1. Надати в оренду земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Куценку Павлу Анатолійовичу площею 0,1528 га кадастровий номер 7425880500:01:000:0617 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Великий Щимель Корюківського району Чернігівської області строком на 49 років.
  2. Надати в оренду земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Сидорову Руслану Олександровичу площею 0,2500 га кадастровий номер 7425882000:02:000:0142 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Піщанка Корюківського району Чернігівської області строком на 49 років.
  3. Надати в оренду земельну ділянку комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Клименко Альбіні Олександрівні площею 0,2000 га кадастровий номер 7425810100:03:014:0061 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств в м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області строком на 49 років.
  4. Право оренди на земельну ділянку зареєструвати згідно чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

Міський голова                                                                      О.МЕДВЕДЬОВ