» » Про оголошення конкурсу на  визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території  м. Сновськ Сновського району Чернігівської області

Про оголошення конкурсу на  визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території  м. Сновськ Сновського району Чернігівської області

УКРАЇНА 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

   СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

11 лютого 2020 року                      м.Сновськ                                           № 11

 

Про оголошення конкурсу на  визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території  м. Сновськ Сновського району Чернігівської області

 

З метою задоволення потреб населення та суспільного виробництва  м. Сновськ Сновського району Чернігівської області у послугах з вивезення твердих побутових відходів на території м. Сновськ та визначення виконавця даних послуг, який може забезпечити виконання обов’язків на відповідному рівні та з найменшою вартістю їх надання, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України  № 1173 від 16 листопада 2011 року «Про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів», Постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.08 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», Законом України «Про відходи», п.п. 6 п. а, ст. 30 та п. 11 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської  ради     вирішив:

 

 1. Оголосити конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м. Сновськ Сновського району Чернігівської області.
 2. Утворити та затвердити персональний склад конкурсної комісії по визначенню виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м.Сновськ Сновського району Чернігівської області у складі:
 • Силенок Сергій Вадимович – голова комісії, заступник міського голови;
 • Коваленко Валерій Михайлович – заступник голови комісії, начальник відділу господарського забезпечення;
 • Шило Тетяна Михайлівна – секретар комісії, провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та транспорту;
 • Никитенко Вікторія Вікторівна – головний спеціаліст відділу земельних відносин, та агропромислового розвитку;
 • Виблова Світлана Анатоліївна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер;
 • Гренфельд Олег Георгійович – завідуючий господарством відділу господарського забезпечення;
 • Кромський Сергій Володимирович – головний інженер ПрАТ «Комунальник»;
 • Кононенко Алла Олександрівна – головний спеціаліст юридичного відділу Сновської міської ради.

 

 1. Затвердити Умови проведення конкурсу по визначенню виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Сновськ Сновського району Чернігівської області згідно додатку, що додається.

 

 1. Відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи опублікувати оголошення про проведення конкурсу у друкованому засобі масової інформації та розмістити на офіційному веб-сайті  Сновської міської ради.

 

 1. Конкурсній комісії:

 

5.1. Забезпечити проведення конкурсу згідно чинного законодавства України.

5.2. Рішення про результати проведення конкурсу по визначенню виконавця послуг з вивезення  твердих побутових відходів на території міста Сновськ Сновського району Чернігівської області та подати на черговий розгляд виконавчого комітету міської ради.

 

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства та транспорту міської ради та заступника міського голови Силенка С.В.

 

 

Міський голова                                                                               О.МЕДВЕДЬОВ