» » » Про організацію роботи в Сновській міській раді на період карантину

Про організацію роботи в Сновській міській раді на період карантину

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

23 березня 2020 року                        м. Сновськ                                           № 43

 Про організацію роботи в Сновській міській раді на період карантину

Керуючись ч. 1 ст. 3 Конституції України, ст.ст. 17, 18, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 р. «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» та № 215 від 16 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  СОVI-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2:

  1. Начальникам відділів міської ради, керівникам структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ та організацій, а також в. о. старост міської ради :
    • Довести до відома працівників, інформацію про можливість отримання відпусток у порядку, визначеному законодавством (без врахування графіків відпусток), на період карантину та максимально сприяти реалізації права на їх отримання.
    • Визначитись щодо наявності технічної та практичної можливості запровадження на період з 23.03.2020р. по 03.04.2020р., здійснення підпорядкованим працівникам (за їх згодою) роботи у віддаленому режимі

з використанням електронних засобів комунікації та технологій, при необхідності підготувати список таких працівників та прийняти управлінське рішення.

  • Проінформувати працівників щодо трудових гарантій та прав під час карантину (використання дистанційної форми праці та (або) гнучкого режиму робочого часу; запровадження режиму роботи на умовах скороченого та неповного робочого часу; реалізації права працівника на отримання відпусток; звільнення; проведення медичного огляду у випадку виявлення у працівника первинних ознак захворювання; тощо).
  • Обмежити службові відрядження.

2.Керівникам закладів системи охорони здоров’я міської ради, кожного дня станом на 09 годину 00 хв. та 17 год. 00 хв. в усній формі (за телефоном) надавати повну інформацію стосовно кількості захворювань ГРВІ серед населення під час перебігу запровадженого карантину.

3.Відділу організаційно-кадрової та інформаційного забезпечення організувати постійний моніторинг епідемічної ситуації серед співробітників міської ради.

  1. Визначити керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Кравця Р.В. відповідальною особою, яка здійснює координацію заходів щодо збору, зберігання, видачі та обліку гуманітарної та волонтерської допомоги.

5.Відділу господарського забезпечення забезпечити проведення  щоденної дезінфекції приміщень та робочих кабінетів, розмістити в приміщенні дезінфікуючі засоби гігієни та придбати засоби індивідуального захисту для працівників міської ради, які здійснюють видачу довідок,  прийом громадян і реєстрацію запитів, листів та звернень.

6.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                             О. МЕДВЕДЬОВ