» » Про передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади ПрАТ «Комунальник»

Про передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади ПрАТ «Комунальник»

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорокова сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

29 жовтня 2019 року                               м. Сновськ                                               № ­­­12-40/VII

 

Про передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади ПрАТ «Комунальник»

Розглянувши клопотання приватного акціонерного товариства «Комунальник» щодо оренди майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади і встановлення зменшеного розміру орендної ставки; враховуючи Закон України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання»; беручи до уваги те, що товариство є основним надавачем послуг по водовідведенню, не спотворює переваги для провадження окремих видів господарської діяльності та не загрожує спотворенням економічної конкуренції, є збитковим, зважаючи на недопущення перекладання орендної плати на жителів міста шляхом підвищення ціни на водовідведення; керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила: 

  1. Передати в оренду окреме індивідуально визначене майно комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області – насос LOWARA DOMO GRI 11, 2019 року випуску, Приватному акціонерному товариству «Комунальник» строком на 2 роки 11 місяців з 01 листопада 2019 року по 30 вересня 2022 року включно із розміром річної орендної плати – 10 відсотків вартості орендованого майна.
  1. Встановити приватному акціонерному товариству «Комунальник» зменшений розмір орендної плати за оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади, зазначеного в пункті 1 даного рішення, шляхом зменшення річної ставки орендної плати на 97 відсотків протягом всієї дії оренди.
  2. Орендодавцю – Сновській міській раді Сновського району Чернігівської області укласти договір оренди з орендарем відповідно до вимог чинного законодавства України.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Силенка С.В. та на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова Виблов С.А.).

 

Міський голова                                                                               О.МЕДВЕДЬОВ

Leave a Reply