» » Про перекриття руху автотранспорту

Про перекриття руху автотранспорту

Україна 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

04 серпня 2020 року                      м.Сновськ                                              №  68

  

Про перекриття руху автотранспорту

 

Розглянувши заяву ТОВ «Фірма «МЖК-СЕРВІС»  щодо перекриття руху автотранспорту, в зв’язку з капітальним ремонтом мосту в с.Смяч Сновського району, відповідно до ст..6  Закону України  «Про дорожній рух», ст.. 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», керуючись п.п. 10, 12 п. «а»  ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради   в и р і ш и в:  

  1. З метою проведення капітального ремонту мосту в с.Смяч, Сновського району, Чернігівській області на автомобільній дорозі місцевого значення 0252201 Гвоздиківка – Смяч, Сновського району, Чернігівської області дозволити ТОВ «Фірма «МЖК-СЕРВІС»  перекриття руху автотранспорту з 05 серпня 2020 року по 15 жовтня 2020 року з об’їздом через вулицю Нову.
  1. ТОВ «Фірма «МЖК-СЕРВІС» (Корявцю В.Ф.) встановити дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в Сновському відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.
  1. Відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи опублікувати рішення щодо перекриття автомобільного руху у друкованому засобі масової інформації та розмістити  на офіційному веб-сайті  Сновської міської ради.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на в.о. старости с.Смяч Лисенко Т.М. та на заступника міського голови Силенка С.В.

 

Міський голова                                                                          О. МЕДВЕДЬОВ