» » Про постановку на квартирний облік

Про постановку на квартирний облік

УКРАЇНА 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

   КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

05 лютого 2021 року                       м.Сновськ                                              № 31

Про постановку на квартирний облік

 

Розглянувши клопотання служби у справах дітей Сновської РДА, заяву громадянки Кравчук М.В. щодо  постановки на квартирний облік, відповідно до ст..138 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», ст. ст. 1, 31, 34, 39 Житлового кодексу України, з метою соціального захисту житлових прав, керуючись  п.п.2 п. а) ст. 30, п.п.2  п. б) ч.2 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

  1. Поставити на квартирний облік при виконавчому комітеті Сновської міської ради з 05 лютого 2021 року, Коваленко Ольгу Олександрівну 31.05.2003 р.н., та занести в списки на позачергове отримання житла, як дитину позбавлену батьківського піклування. Номер пільгової черги – 37.
  1. Поставити на квартирний облік при виконавчому комітеті Сновської міської ради з 05 лютого 2021 року, Кравчук Марію Вікторівну ****** р.н., та занести в списки на першочергове отримання житла, як суддю Щорського районного суду Чернігівскої області. Склад сім’ї 2 чоловіки. Номер пільгової черги – (42).
  1. Контроль за виконанням рішення покластина керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Кравця Р.В.

Міський голова                                                                                  О.МЕДВЕДЬОВ