» » Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки

Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Пятдесята сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ 

28 серпня 2020 року                         м.Сновськ                                          №37-50/VII

 

Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки

 

Розглянувши заяву громадянина Волкова Павла Валентиновича про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки комунальної власності, право оренди на яку зареєстроване згідно чинного законодавства, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 123, 124 Земельного кодексу України, ст.33 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а : 

  1. Продовжити термін дії договору оренди земельної ділянки громадянину Волкову Павлу Валентиновичу загальною площею 0,0046 га з кадастровим номером 7425810100:02:009:0050 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Сновськ Сновського району Чернігівської області строком на 10 років, шляхом укладання нового договору.
  2. Громадянину Волкову Павлу Валентиновичу додаткову угоди укласти договір оренди земельної ділянки та зареєструвати згідно чинного законодавства в місячний термін.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Пискун В.А.).

 

 Міський голова                                                               О.МЕДВЕДЬОВ