» » Про присвоєння чергового рангу Сновському міському голові  Медведьову О.О.

Про присвоєння чергового рангу Сновському міському голові  Медведьову О.О.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Третя сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

28 січня 2021 року                        м. Сновськ                                № 22­­­-3/VІІІ

 Про присвоєння чергового рангу Сновському міському голові  Медведьову О.О.

         Відповідно до статей  26, 42, ст. 591 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 121, 14, 15, 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», статті 35 Закону України «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»;  за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

міська рада вирішила:

  1. Присвоїти МЕДВЕДЬОВУ Олександру Олександровичу, Сновському міському голові Корюківського району Чернігівської області, черговий 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах четвертої категорії посад та встановити надбавку за 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах четвертої категорії посад, з дня присвоєння.
  1.    Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу організаційно-кадрової,  інформаційної роботи  та зв’язків з громадськістю Т.Сухобок та на постійну комісію міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики (голова В.Карпенко).

Міський голова                                                                             О.МЕДВЕДЬОВ