» » » Про результати вивчення попиту на об’єкт оренди

Про результати вивчення попиту на об’єкт оренди

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

30 вересня 2019 року                       м. Сновськ                                                     № 118

 

Про результати вивчення попиту на об’єкт оренди

 

Відповідно до оголошення про намір передати в оренду нежитлове приміщення загальною площею 47,34 кв. м., що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Сновський район, с. Нові Млини, вул. Попудренка, 16, розміщеного в районній газеті «Промінь» 13 вересня 2019 року №37 (10 263), у зв’язку з надходженням більше однієї заяви, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердженого рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24 жовтня 2017 року № ­­­2-12/VIІI, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. За результатами вивчення попиту на об’єкт оренди – нежитлове приміщення загальною площею 47,34 кв. м., що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Сновський район, с. Нові Млини, вул. Попудренка, 16, оголосити конкурс про право оренди на 03 жовтня 2019 року на 12.00.
  1. Конкурсній комісії здійснити заходи, пов’язані з передачею в оренду комунального майна, відповідно до Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердженого рішенням 12 сесії 7 скликання від 24 жовтня 2017 року № ­­­2-12/VIІI.
  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 Міський голова                                                                                     О.МЕДВЕДЬОВ

 

 

 

Leave a Reply