» » » Про скликання третьої  сесії  Сновської  міської ради восьмого скликання

Про скликання третьої  сесії  Сновської  міської ради восьмого скликання

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14 січня  2021 року                                м. Сновськ                                          №  7

  

 Про скликання третьої  сесії  Сновської  міської ради восьмого скликання

 

Відповідно до п.8 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні», скликати  третю   сесію Сновської міської ради восьмого скликання о 14 год. 00 хв. 28 січня  2020 року в залі засідань Сновської міської ради (вул. Незалежності,19).

 

Винести на розгляд сесії наступні питання:

 

 1. Про затвердження Програми забезпечення розроблення містобудівної документації Сновської міської територіальної громади Корюківського району Чернігівської області на 2021 -2025 р.р.
 2. Про внесення змін до Положення та Цільової програми «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Сновській міській територіальній громаді на 2019-2022 роки».
 3. Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на території Сновської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
 4. Про затвердження Програми «Безпечне місто та профілактика правопорушень на 2021 рік».
 5. Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Сновської ТГ на 2021 рік.
 6. Про звернення Сновської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, щодо відміни рішення про зростання цін на оплату житлово-комунальних послуг.
 7. Про створення Служби у справах дітей Сновської міської ради.
 8. Про перейменування Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради та затвердження  Положення в новій редакції.
 9. Про перейменування Сновської централізованої бібліотечної системи та затвердження Положення про Сновську публічну бібліотеку в новій редакції.
 10. Про перейменування відділу культури і туризму Сновської міської ради та затвердження Положення про відділ культури і туризму.
 11. Про перейменування КНП «Сновський ЦПМД» Сновської міської ради та затвердження Статуту в новій редакції.
 12. Про перейменування фінансового відділу Сновської міської ради та затвердження Положення.
 13. Про затвердження на посаду старости.
 14. Про зміну місцезнаходження (юридичної адреси) Сновської міської ради.
 15. Про внесення змін до рішення 9 сесії № 24-9/VІІІ від 13.07.2017 року «Про ліквідацію комунальної організації «Щорський міський парк культури і відпочинку Щорської міської ради Чернігівської області»».
 16. Про внесення змін до рішення 49 сесії міської ради 7 скликання від 28.07.2020 року № 6-49/VII «Про визначення додаткового переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Сновського району Чернігівської області».
 17. Про включення КНП «Сновський центр ПМД» до додаткового переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Сновської міської територіальної громади.
 18. Про продовження договорів оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади.
 19. Про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу відділу культури і туризму на баланс КНП «Сновський ЦПМД».
 20. Про погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні.
21.  Про надання дозволу відділу культури і туризму  на передачу в оренду майна комунальної власності Управлінню Служби безпеки України в Чернігівській області без проведення аукціону.
 1. Про присвоєння чергового рангу Сновському міському голові Медведьову О.О.
 2. Блок «Земельні питання».
 3. Різне.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                             О.МЕДВЕДЬОВ