» » Про стан дотримання прав жителів громади в умовах воєнного стану

Про стан дотримання прав жителів громади в умовах воєнного стану

На Сновщині побували головний спеціаліст відділу сприянні роботі регіональних представництв Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Тетяна Коренькова та регіональним координатором із взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Чернігівській області Аллою Лепехою. Вони  провели робочу зустріч з колективом Сновської міської ради на чолі з міським головою Олександром Медведьовим та обговорили стан дотримання прав жителів громади в умовах воєнного стану.

Під час зустрічі представники Уповноваженого з прав людини поінформували про основні засади функціонування інституту Уповноваженого та діяльність, яка проводиться регіональним представництвом Уповноваженого в області у сфері забезпечення дотримання прав людини і громадянина.

Працівникам місцевого самоврядування було презентовано рекомендації Уповноваженого з питань додержання конституційного права людини і громадянина на доступ до інформація та роздані поліграфічні матеріали з вказаними способами звернення громадян до Уповноваженого.

Цього дня представники Секретаріату перевірили стан справ щодо дотримання прав людини у комунальній установі “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”, Центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді і комунальному закладі «Сновська гімназія» Чернігівської облради та винесли свої зауваженні й рекомендації.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради