» » » Про створення Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади до 2024 року

Про створення Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади до 2024 року

 

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА  

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я  

 

16 жовтня 2017 року                        м. Сновськ                                          149-а

 

Про створення Робочої групи з розробки Стратегії розвитку

Сновської об’єднаної територіальної громади до 2024 року

 Відповідно до Законів України «Про засади державної регіональної політики», «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України «Про стратегію сталого розвитку «Україна – 2020» від 12 січня 2015 року         № 5/2015, Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року» від            06 серпня 2014 року № 385, Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України № 333-р від 01 квітня 2014 року, зважаючи на важливість і актуальність запровадження стратегічного управління розвитком Сновської об’єднаної територіальної громади Сновського району Чернігівської області, з метою організації розробки Стратегії розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади до 2024 року:

  1. Створити Робочу групу з розробки Стратегії розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади до 2024 року (далі – Робоча група) у складі згідно з додатком 1.
  2. Робочій групі розробити проект Стратегії розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади до 2024 року.
  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                    О.О.Медведьов

 

Додаток 1

до розпорядження

міського голови № 149-а

16 жовтня 2017 року

С К Л А Д

робочої групи з розробки Стратегії розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади до 2024 року

Голова робочої групи:

  1. Медведьов Олександр Олександрович – міський голова

Члени робочої групи:

  1. Самойлова Наталія Володимирівна – секретар міської ради;
  2. Орда Іван Григорович – перший заступник міського голови;
  3. Силенок Сергій Вадимович – заступник міського голови;
  4. Карпенко Володимир Миколайович – заступник голови РДА (за згодою);
  5. Кравець Руслан Вікторович – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету;
  6. Гориченко Олеся Олександрівна – керівник апарату РДА (за згодою);
  7. Виблова Світлана Анатоліївна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер;
  8. Гукун Ганна Мар’янівна – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій;
  9. Уманський Владислав Володимирович – начальник юридичного відділу;
  10. Савченко Ліна Георгіївна – начальник фінансового управління;
  11. Булденко Тетяна Андріївна – начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту;
  12. Добненко Наталія Михайлівна – начальник відділу культури і туризму;
  13. Близнюк Наталія Юріївна – начальник відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства РДА (за згодою);
  14. Мундурс Ірина Миколаївна – заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій;
  15. Куліш Наталія Олександрівна – заступник начальника загального відділу;
  16. Шило Михайло Іванович – завідувач сектору містобудування та архітектури РДА (за згодою);
  17. Комісаренко Ірина Валеріївна – завідувач сектору надання адміністративних послуг РДА;
  18. Гладченко Вікторія Михайлівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та транспорту;
  19. Мартиненко Лариса Вікторівна – голова громадської ради при РДА;
  20. Куценко Микола Вікторович – головний лікар Сновської ЦРЛ;
  21. Шарпан Олена Іванівна – головний лікар КУ «Сновський РЦ ПМСД»;
  22. Тютюник Павло Олександрович – депутат міської ради;
  23. Смоляк Володимир Миколайович – депутат міської ради;
  24. Добродій Борис Олександрович – в.о. старости с.Великий Щимель;
  25. Деркач Марія Федорівна – в.о. старости сіл Петрівка, Журавок;
  26. Сірий Анатолій Олександрович – в.о. старости сіл Нові Боровичі, Загребельна Слобода;
  27. Мартиненко Тамара Миколаївна – в.о. старости сіл Тур’я, Мишине, Лука, Селище, Ількуча;
  28. Недвига Олена Миколаївна – в.о. старости с.Кучинівка;
  29. Ларченко Андрій Михайлович – в.о. старости с.Займище;
  30. Швець Ірина Іванівна – в.о. старости сіл Сновське, Єнькова рудня, Михайлівка

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image