» » Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Друга сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

24 грудня 2020 року                           м.Сновськ                                         №41-2/VIII

 

Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

 

Розглянувши заяву Проніна Дмитра Митрофановича про внесення змін до договору оренди земельних ділянок (не витребуваних паїв), за рекомендацією постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись статтями 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 141 Земельного кодексу України та статтею 30 Закону України «Про оренду землі»,

міська рада в и р і ш и л а :

 

1.Припинити право користування Проніна Дмитра Митрофановича земельними ділянками (не витребуваними паями), що перебувають у нього в оренді, загальною площею 1,8919 га за межами населеного пункту с.Смяч на території Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Укласти додаткову угоду до договору оренди землі від 01.02.2017 року про зменшення розміру загальної площі орендованих земельних ділянок (паїв) з 4,1269 га до 2,2350 га, в тому числі ріллі – 2,2350 га.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Недвігу В.В. та на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

 

Міський голова                                                                           О.МЕДВЕДЬОВ