» » » Про ведення табелю обліку використання робочого часу

Про ведення табелю обліку використання робочого часу

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

01 березня 2019 року                       м. Сновськ                                              №18

Про ведення табелю обліку використання робочого часу

 

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексу законів про працю України, наказу Державного комітету статистики України від 5 грудня 2008 року №489 «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці» та з метою посилення роботи щодо недопущення порушень трудової дисципліни, посилення контролю за використанням робочого часу:

  1. Затвердити форму табеля обліку використання робочого часу, що додається.
  2. Призначити відповідального за ведення табелю обліку використання робочого часу в міській раді, головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи, ЗИКОВУ Наталію Миколаївну.
  3. В.о. старости, що здійснюють свої повноваження на території підвідомчих сіл щомісячно подавати до відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи заповнений табель обліку робочого часу щодо працівників, працюючих у відповідних сільських населених пунктах.
  4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 30 січня 2018 року №12 «Про призначення відповідального за ведення табелю обліку використання робочого часу».
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Сновської міської ради Кравця Р.В.

 

Міський голова                                                                               О.О. Медведьов

Leave a Reply