» » Про внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 25.05.2017 року № 11-7/VІІІ «Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна районній організації  Ветеранів України»

Про внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 25.05.2017 року № 11-7/VІІІ «Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна районній організації  Ветеранів України»

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Сорокова сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ 

29 жовтня 2019 року                         м. Сновськ                                           № ­­­7-40/VII

 

Про внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 25.05.2017 року № 11-7/VІІІ «Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна районній організації  Ветеранів України»

 

Розглянувши подання Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, клопотання Сновської районної організації ветеранів України;  відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статей 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; керуючись Методикою розрахунку орендної плати за майно комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області та пропорціями її розподілу, Положенням про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердженими рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24.10.2017 року № 4-12/VІІІ та № 2-12/VІІI відповідно; за рекомендаціями постійних комісій міської ради: з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту; з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

міська рада вирішила: 

  1. Внести зміни до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 25.05.2017 року № 11-7/VІІІ «Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна районній організації Ветеранів України», а саме: пункт 1 рішення викласти у новій редакції:

«1. Надати дозвіл Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на передачу в оренду Сновській районній організації ветеранів України майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади – кімнат, загальною площею 94,6 кв. м., – розташованого за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Миру, 53, терміном до трьох років з 11.05.2017 по 07.05.2020 року.».

  1. Орендодавцю – Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області здійснити заходи, пов’язані з передачею вищезазначеного майна в оренду, укласти договір з орендарем відповідно до вимог чинного законодавства України та надати копію договору до міської ради.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови – начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О.І та на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова Виблов С.А.).

Міський голова                                                                                О.МЕДВЕДЬОВ

Leave a Reply