» » » Про внесення змін до  розпорядження  № 184 від 10 грудня 2018 року «Про затвердження норм списання ПММ  для ручного бензоінструмента»  

Про внесення змін до  розпорядження  № 184 від 10 грудня 2018 року «Про затвердження норм списання ПММ  для ручного бензоінструмента»  

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

14  червня  2019 року                  м. Сновськ                                             № 65

 

Про внесення змін до  розпорядження  № 184 від 10 грудня 2018 року «Про затвердження норм списання ПММ  для ручного бензоінструмента»

 

             З метою приведення  у відповідність раніше списаних матеріалів до норм списання паливно-мастильних матеріалів  для ручного робочого бензоінструмента, що знаходиться на балансі міської  ради, враховуючи Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» враховуючи Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», згідно визначених частиною  II ДСТУ Б Д.2.7.—1:2012 «Ресурсних кошторисних норм експлуатації будівельних машин та механізмів», прийнятих наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 28.12.2012 р. № 668:

1.Внести зміни до розпорядження   № 184 від 10 грудня 2018 року «Про затвердження норм списання   ПММ  для ручного бензоінструмента» у зв’язку з технічною помилкою, а саме:

Останній абзац додатка 1 до розпорядження викласти в новій редакції:

«Встановити норми використання масла:

для бензинової суміші—на 100 літрів бензину—3,6літрів масла (оливи),

для змащення ланцюга—на 10 літрів бензину—2,5літрів масла (оливи)».

 

  1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності привести у відповідність списання витрат паливно-мастильних матеріалів до встановлених норм та зробити перерахунок за період з 2017 року по теперішній час.

 

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу господарського забезпечення Коваленка В.М.

 

Міський голова                                                                      О. МЕДВЕДЬОВ

 

Leave a Reply