» » » Про виділення добових коштів учасникам обласних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» від Сновської об’єднаної територіальної громади

Про виділення добових коштів учасникам обласних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» від Сновської об’єднаної територіальної громади

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

24 квітня 2018 року                        м. Сновськ                                               № 58

Про участь команди  Сновської  об’єднаної територіальної громади у обласних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»

Відповідно до вимог п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 р., Напрямків діяльності та заходів з реалізації цієї Програми, затверджених рішенням другої сесії Сновської міської ради восьмого скликання від 10 лютого 2017 р. № 35-2/VIII, Регламенту обласних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»  2015-2019 років, для участі в цих змаганнях:

  1. Заступнику міського голови – начальнику управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О.І. відрядити команду Сновської об’єднаної територіальної громади для участі у обласних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» в смт. Сосниця 27 квітня 2018 року в кількості 12 учасників та 2 представника команди.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності Сновської міської ради (Вибловій С.А.) витрати на змагання провести згідно кошторису (Додаток 1).
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на головного спеціаліста сектору сім’ї, молоді та спорту А.П. Миргородського.

Секретар міської ради                                                          Н.В. Самойлова

Додаток

 до розпорядження

                                                                                       №   58  від   24.04.2018 року

КОШТОРИС

витрат , пов’язаних з участю команди Сновської об’єднаної територіальної громади у обласних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» в смт. Сосниця 27 квітня 2018 року

 

  1. Харчування учасників         14 чол. х 60.00 грн.  = 840.00 грн.

___________

Всього:  840.00 (Вісімсот) грн. 00 коп.

Заступник міського голови –                                           

начальник  управління освіти,            

сім’ї, молоді та спорту

Сновської міської ради                                                                О.І. Коваленко

 

 

Leave a Reply