» » Про визначення виконавця послуг  з вивезення рідких побутових відходів на території Сновської міської ради 

Про визначення виконавця послуг  з вивезення рідких побутових відходів на території Сновської міської ради 

УКРАЇНА 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

   СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

РІШЕННЯ

18 жовтня 2018 року                          м.Сновськ                                          № 116

Про визначення виконавця послуг  з вивезення рідких побутових відходів на території Сновської міської ради 

   З метою задоволення потреб населення, суспільного виробництва у послугах з вивезення рідких побутових відходів на території м.Сновськ та  Сновського району Чернігівської області, визначення виконавця даних послуг, який може забезпечити виконання обов`язків на відповідному рівні та з найменшою вартістю їх надання, керуючись Законом України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  у сфері поводження з відходами» №1825-VI від 21.01.2010 року, ст.16,21,35-1 Закону України «Про відходи», постановами Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173 «Про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів», від 25.07.2005 року № 631 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг»,  керуючись пп.6 п.«а» ст.30, п.2.ч.1.ст.52, п.6 ст.55  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  міської ради   в и р і ш и в:                      

 

  1. Затвердити Протокол засідання конкурсної комісії по організації та проведенню конкурсу на надання послуг із вивезення рідких побутових  відходів на території м. Сновськ та Сновського району Чернігівської області від 24.09.2019 року (додаток 1), що додається.
  2. Визначити ПрАТ «Комунальник» виконавцем послуг із вивезення рідких побутових  відходів на території міста Сновськ та Сновського району Чернігівської області строком на один рік, про що укласти договір на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів відповідно до Типового договору затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1173  «Про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів» від   16 листопада 2011 року.
  3. ПрАТ «Комунальник» укласти договори з вивезення рідких побутових відходів з власниками або балансоутримувачами житлових будинків.
  4. Визначити таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Щорської міської ради № 88 «Про визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Сновської міської ради» від 17.07.2018 року.
  5. Контроль за виконанням  даного  рішення  покласти  на    заступника  міського  голови  Силенка С.В.

Міський голова                                                                               О.О.Медведьов

Leave a Reply