» » » Про затвердження Стратегії розвитку Сновської об`єднаної територіальної громади на 2018-2024  роки

Про затвердження Стратегії розвитку Сновської об`єднаної територіальної громади на 2018-2024  роки

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Вісімнадцята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

 21 лютого 2018 року                    м. Сновськ                                     № 3-18­­­/VII

 Про затвердження Стратегії розвитку Сновської об`єднаної територіальної громади на 2018-2024  роки

 З метою створення сприятливих умов для соціально-економічного розвитку громади, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за рекомендаціями постійних комісій міської ради: з  питань планування, фінансів, бюджету  та соціально-економічного розвитку; з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту; з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв¢язку та сфери послуг; враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради «Про проект Стратегії розвитку Сновської об¢єднаної територіальної громади на 2018-2024 роки» від 09 лютого 2018 року № 17, міська рада вирішила:

  1. Затвердити Стратегію розвитку Сновської об¢єднаної територіальної громади на 2018-2024 роки (додається).
  2. Враховувати основні положення Стратегії при розробленні прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку, зокрема планів (програм) соціально-економічного розвитку громади, цільових програм.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова Кирилюк О.І.).

Міський голова О.О.Медведьов