» » Проблема каналізування в районі п’ятикутів в м.Сновськ вирішується

Проблема каналізування в районі п’ятикутів в м.Сновськ вирішується

Реконструкція каналізаційних мереж по вул. Незалежності, Некрасова, Сновській у м. Сновськ була розпочата у 2012 році, але через відсутність коштів в міському бюджеті досі не завершена. Необхідно терміново виконати роботи для попередження та недопущення забруднення прилеглої до будинків території та підземних горизонтів нечистотами. Невиконання робіт призводить до витікання рідких нечистот у центрі міста поряд із школою та дитячим садком, викликає виникнення надзвичайної екологічної ситуації та спричиняє значну соціальну напругу серед мешканців міста.

Керівництво міста та району постійно зверталось до установ вищого рівня з клопотаннями у виділенні коштів на вирішення цієї проблеми.

Нарешті завдяки підтримки депутатів обласної ради Вдовенка Ігоря Станіславовича, Божка Григорія Никифоровича вдалось винайти джерела фінансування в 2018 році.

Рішенням дванадцятої сесії обласної ради сьомого скликання 28 березня 2018 року № 29-12/VII  виділено із обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік 2 млн грн. на реалізацію проекту «Реконструкція каналізаційних мереж по вул.Незалежності, Некрасова, Сновській у м.Сновськ Чернігівської області».

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради

Leave a Reply