» » Продовжуються роботи з благоустрою

Продовжуються роботи з благоустрою

Завершуються роботи з  капітального ремонту дорожнього покриття по вул.Залізничній у м.Сновськ.  У вівторок проведена укладка асфальтового покриття на ділянці дороги від площі до магазину «Світ ласощів».  Ремонт  тротуарів буде проводитися наступного року.

Завдяки зекономленим коштам на капремонті  дорожнього покриття по вулицях  Пушкіна та Короленка у Сновську, нині продовжено частковий ремонт доріг на цих же вулицях. Кошти необхідно використати до кінця року, інакше вони підлягають обов’язковому поверненню до держбюджету.

Через постійні скарги жителів окремих вулиць міста про підтоплення під час весняного танення снігів, міськрадою було вирішено виконати чистку каналів і оновити загальну систему водовідведення. Це робиться вперше за часів незалежної України.

Розпочали роботи ще 26 липня і в жовтні вони були продовжені. Виконує їх комунальне підприємство «Щорська ЖЕД».  Це розчистка каналів водовідведення на вулицях  Доватора, Польовій, Попудренка, Б.Хмельницького, Лермонтова, Яблуневій та Макисменка, а також на шляхопроводі.

На 1 листопада витрачено 21 тисячу гривень коштів громади. Для роботи були задіяний трактор БАМ-2014 Б та навантажувач. Працівники ЖЕД вирубували і чагарники та дерева, якими за всі ці роки заросли канали водовідведення.

Мешканцям залишається тільки прочистити труби біля їхніх будинків, якими стікатиме вода по каналах за межі міста. Як показала контрольна перевірка разом з міським головою, його заступником та інспектором з благоустрою міськради,  люди з розумінням поставилися до цього і вже зроблено десь 80% таких прочищень. Та решта 20 відсотків населення вулиць може звести всю роботу нанівець: труби забиті і вода не зможе весною через це іти каналами. До того ж, у ці канали кидають ще й пакети зі сміттям!

Як повідомила начальник ЖЕД Ганна Кошова, не всі жителі зазначених вулиць уклали угоди на вивіз сміття. Тож за поганою звичкою вони знову захаращують водовідвідні канали.

При цьому працівники ЖЕД, які працювали на цій ділянці в місті, неодноразово повідомляли, що жителі Сновська зробили виводи каналізаційних труб зі своїх будинків у вуличні канали! Попереджаємо, що власники цих будинків  будуть  притягнуті до відповідальності за порушення правил благоустрою та екологічних норм.

Звертаємося до вас, шановні жителі Сновська! Не засмічуйте канали для водовідведення, утримуйте їх в чистоті, вчасно прочищайте труби поблизу своїх будинків та вирубуйте чагарники. Це потрібно саме для вашої безпеки та комфорту. Лише згуртовані і відповідальні дії всіх разом дадуть позитивний ефект. Чи буде підтоплене місто під час весняного танення снігів, залежить тепер від його жителів.

Роботу з водовідведення також проведено і в с.Великий Щимель за заявою його жителів. Трактором  ЖЕД прокопана траншея, якою стікатиме вода за межі вулиці Александрова та за межі городів селян.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply