» » Проект Колективного  договору Сновської міської ради на 2018-2020 р.р. ухвалено на зборах трудового колективу

Проект Колективного  договору Сновської міської ради на 2018-2020 р.р. ухвалено на зборах трудового колективу

З метою забезпечення належного захисту соціально-трудових прав працівників міської ради та закінчення строку дії Колективного договору,  17 липня  відбулись збори трудового колективу міської ради ,  на яких було розглянуто і обговорено Проект Колективного  договору Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на 2018-2020 р.р.

Керуючись Кодексом законів про працю України, Законами України «Про колективні договори та угоди», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» детально надала роз’яснення по кожному  розділу  начальник відділу організаційно – кадрової та інформаційної роботи  Тетяна Сухобок.

Проектом Колективного договору передбачено по-можливості повне збереження раніше діючих соціально-трудових пільг і гарантій працівників міської ради. Проте, було передбачено, що в залежності від реального фінансового стану, нарахування та виплата окремих доплат, надбавок, премій  роботодавцем за погодженням з профспілковим комітетом може зменшуватися або призупинятись  на відповідний термін.

У ході зустрічі присутні мали змогу вносити зміни та надавати ряд пропозицій. Хвилювали питання щодо узгодження інтересів найманих працівників і роботодавців; нормування і оплати праці, встановлення форм, системи, розмірів заробітної плати та інших видів трудових виплат (доплат, надбавок, премій ), надання допомоги ; режиму роботи, тривалості робочого часу і відпочинку.

В результаті обговорення постановою зборів трудового колективу проект Колективного  договору Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на 2018-2020 р.р. ухвалено з урахуванням зауважень і пропозицій, висловлених під час обговорення .

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply