» » Професійне навчання учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Професійне навчання учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 179 затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності.

Заходи із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності спрямовані на відновлення та вдосконалення їх професійних навичок і вмінь, як невід’ємної складової адаптації до життя в мирних умовах.

Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності охоплює всіх учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності (далі – особи) з числа осіб, яким установлено один із таких статусів:

  • учасника бойових дій – відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (далі – Закон);
  • особи з інвалідністю внаслідок війни – відповідно до пунктів 10-14 частини другої статті 7 Закону;
  • учасника війни – відповідно до пункту 13 статті 9 Закону;

Професійне навчання здійснюється за денною, вечірньою (змінною), очно-заочною, дистанційною, екстернатною формами навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами.

Строк професійного навчання учасників АТО визначається робочими навчальними планами та робочими навчальними програмами та не може перевищувати 12 місяців.

Після успішного завершення повного курсу навчання за відповідними робочими навчальними планами та робочими навчальними програмами учасники АТО отримують документи державного зразка.

Протягом 2016 – 2018 років, за направленням управління соціального захисту населення Сновської районної державної адміністрації Чернігівської області, 21 учасник АТО пройшли навчання в Щорській автомобільній школі та отримали водійські права категорії «В» та «D».

Для отримання послуги з професійної адаптації учаснику антитерористичної операції необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за адресою: м. Сновськ, вул. Гомельська, 26, каб. 15

Управління соціального захисту населення Сновської райдержадміністрації

Leave a Reply