» » Пройшла відкрита зустріч з громадянами села Жовідь за участі міського голови Олександра Медведьова

Пройшла відкрита зустріч з громадянами села Жовідь за участі міського голови Олександра Медведьова

20  лютого  пройшла  відкрита зустріч з громадянами села Жовідь   за участі міського голови Олександра Медведьова, секретаря Сновської міської ради Наталії Самойлової, депутата міської ради, редактора районної газети «Промінь» Олени Компанець, заступника начальника відділу організаційно-кадрової та інформаційної  роботи міськради Наталії Смоляк.

Перед присутніми про виконану роботу за 2018 рік  прозвітувала в.о. старости Наталія Ховпун.   В селах Жовідь та Піщанка  проживає 294 жителя, із них дітей шкільного віку – 20, дошкільнят – 13, вони навчаються і виховуються у Новоборовицькій ЗОШ. У минулому році  народилося 2 дитини, померло 9 громадян. Соціальний працівник обслуговує одинадцять людей похилого віку. Орендує землі ПСП «Яна Плюс»,  це переважно паї громадян, надані в оренду. Було сплачено за 2018 рік  орендну плату  за паї 6%  від нормативно-грошової оцінки землі.

На території села Жовідь працює два магазини, сільський клуб, бібліотека, фельдшерський пункт, пересувне поштове відділення, яке обслуговує села Жовідь і Піщанку. «Таке обслуговування завдало чимало клопотів нашим громадянам. Не було жодного разу, щоб газети доставлялись вчасно, платежі за електроенергію несвоєчасно надходили до РЕМу, у зв’язку з цим виставлялись борги жителям сіл», – повідомила Наталія Володимирівна.

Проводиться впорядкування кладовищ та вулиць села. На ці роботи запрошуються жителі громади. В.о. старост Наталія Ховпун висловила слова вдячності кожному мешканцю громади, хто знаходить час і бере активну участь та надає допомогу в організації та проведенні днів благоустрою. А також звернулась до жителів села з проханням доглядати за своїми подвір’ями, аби вони не заростали бур’янами, адже це негативно позначається на зовнішньому вигляді села, не палити суху траву влітку – це може призвести до біди.

Наталія Володимирівна подякувала міському голові Олександру Медведьову,  депутату міської ради Андрію Захарченку, членам виконавчого комітету, керівнику ПСП «Яна Плюс» Олександру Веселому, директору Гірського ССТ Юрію Нижнику, своїм односельцям за розуміння та підтримку, бо саме завдяки спільним зусиллям влади, бізнесу та громади вдалося зробити немало.

Так, у 2018 році міською радою проведено грейдування та висипку дороги в с. Піщанка  та частково в с. Жовідь. Силами громади в с. Жовідь встановлено автобусну зупинку, а  кошти на матеріали надані міською радою.

Серед проблем, які підіймали селяни  у ході зборів, були такі: слабка якість інтернет-зв’язку, ремонт пам’ятників в с. Піщанка, Жовідь, продовження  реконструкції вуличного освітлення в с. Жовідь по  вул. Лугова та Мозгового, ремонт місцевих доріг тощо.

Підбив підсумки міський голова Олександр Медведьов, який у  своєму виступі, що супроводжувався показом слайдів, поінформував присутніх про дохідну та видаткову частини бюджету за 2018 рік, стан та найближчі перспективи розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади загалом, та села Жовідь в її складі. На 2019 рік вже заплановано будівництво мереж вуличного освітлення в с. Жовідь, придбання та встановлення дитячого майданчика.

Очільник подякував в.о. старости Наталії Ховпун, депутату, який закріплений за округом, всім хто бере участь у житті громади,  за те, що ми разом робимо майбутнє нашої громади.

 

 

 

 

 

Leave a Reply