» » Роботи по розробленню Генерального плану м. Сновська тривають

Роботи по розробленню Генерального плану м. Сновська тривають

Генеральний план нашого міста був виготовлений ще у 1991 році, тому на даний час він не є актуальним. Роботи по виготовленню нового Генплану були розпочаті ще в минулому році.
Сьогодні до нашої громади з робочим візитом завітали представники державного підприємства „Український науково-дослідний проектний інститут цивільного будівництва „УКРНДПIЦИВIЛЬБУД” (м. Київ), які розробляють Генеральний план м. Сновська.
Мета візиту – погодження містобудівної документації, яка перебуває в стадії завершення розроблення, з керівництвом громади, архітектором району та відповідними службами. Після отримання готового проекту документу необхідно буде пройти наступні етапи:
– Узгодження проекту містобудівної документації з органами місцевого самоврядування, що представляють інтереси суміжних територіальних громад, в частині врегулювання питань щодо територій спільних інтересів.
– Проведення громадських слухань щодо погодження проекту Генерального плану.
– Подання проекту містобудівної документації на розгляд регіональній містобудівній раді.
– Затвердження рішенням сесії Сновської міської ради.
Метою розроблення Генерального плану нашого міста є вироблення довгострокової стратегії планування та забудови території, створення умов для інвестиційної діяльності фізичних та юридичних осіб, врахування законних приватних, громадських та державних інтересів під час проведення містобудівної діяльності, збереження історико-культурного середовища тощо.
Після завершення розроблення Генплану, в наступному році, планується замовити виготовлення Схеми планування території Сновської ОТГ.

Відділ економічного розвитку та інвестицій
 міської ради

Leave a Reply