» » Розпочались ХІІІ спортивні ігри школярів сновщини

Розпочались ХІІІ спортивні ігри школярів сновщини

7 березня вихованці закладів загальної середньої освіти Сновської ОТГ змаганнями з волейболу розпочали ХІІІ спортивні ігри учнів. На базі Сновської ДЮСШ першими відкрили змагання представники навчальних закладів І – ІІ ступенів акредитації. Вихованці школи-інтернату, який в народі називають «Казка», впевнено переграли своїх суперників з Великого Щимля та Тур’ї і стали переможцями другий рік поспіль.

Дуже цікаво і напружено проходили ігри в старшій віковій групі. Вболівальників порадували видовищні зустрічі, де змагались команди з Новоборовицького НВК та Кучинвської ЗОШ своїм азартом та неабиякою технічністю виконавців. Спортсмени з цих команд виглядали значно краще за інших. Видно, що шкільному волейболу вчителі фізичної культури Іван Здрелько та Сергій Воронін приділяють особливу увагу. Тому і заслужено ці команди посіли, відповідно, перше та друге місця. Третіми стали волейболісти зі Сновської школи № 1.

Як завжди при проведенні спортивних заходів на належному рівні організаторам змагань була надана методична допомога керівництвом ДЮСШ. А ще приємно, що зовсім не було роботи у медичного працівника Оксани Кустенко, яка обслуговувала змагання.

Сектор сім’ї, молоді та спорту Управління освіти міської ради

Leave a Reply