» » Розширення доступу громадян до безоплатної правової допомоги

Розширення доступу громадян до безоплатної правової допомоги

Відбулася робоча зустріч начальник Сновського бюро правової допомоги Ірини Литвиненко з міським головою Сновської об’єднаної територіальної громади Олександром Медведьовим. Під час розмови вони обговорила питання підтримки органом місцевого самоврядування роботи бюро для розширення доступу громадян до безоплатної правової допомоги.

Окрім цього Ірина Литвиненко ініціювала перед міським головою винесення на розгляд депутатів питання про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню ОТГ на 2020 рік, адже прийняття та реалізація таких програм сприяє підвищенню рівня правової обізнаності населення. Одночасно було розглянуто питання, щодо можливостей розмістити на території міста сітілайтів (конструкцій із зовнішньою рекламою) системи безоплатної вторинної правової допомоги. Ірина Литвиненко подякувала міській раді за підтримку та висловила сподівання на подальшу співпрацю.

Нагадуємо, що правова допомога надається Сновським бюро правової допомоги з 9-00 до 18-00 з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Сновськ, вул. Миру 51а. Тел.: 2-13-48.

Також за правовою допомогою можна звертатися до Менського місцевого центру з надання БВПД з 8-00 до 17-00 за адресою: м. Мена, вул. Титаренка С., 6а. Тел.: (0244) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

 

Leave a Reply