» » Щира шана тим, хто присвятив своє життя служінню Україні!

Щира шана тим, хто присвятив своє життя служінню Україні!

У День Покрови Пресвятої Богородиці відзначається  День українського козацтва та День захисника України. Свято багатих і славних козацьких традицій, уособлення мужності і героїзму оборонців та визволителів рідної землі. З цієї нагоди в п’ятницю у Сновському Будинку культури відбулися урочистості. На захід прийшло багато жителів та гостей Сновщини, серед яких були рідні загиблих Юрія Костюченка та Максима Авдієнка, учасники бойових дій сході на України,  депутати міської ради, ветерани, школярі.

«У цей день ми з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто захищав і захищає нашу державу, забезпечує мир і спокій громадян», – з такими словами до присутніх звернувся  міський голова Олександр Медведьов. Він разом з секретарем міської ради Наталією Самойловою вручив нагороди захисникам.

Почесними грамотами Сновської міської ради  за сумлінну військову службу, високий професіоналізм особистий внесок в підтримку обороноздатності України та з нагоди Дня захисника України нагороджений інспектор прикордонної служби 3 категорії, гранатометник відділу прикордонної служби «Сновськ» Вадим Турок, інспектор прикордонної служби 2 категорії, снайпер відділу прикордонної служби «Сновськ»  Станіслав  Мороз,  оператор відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Сновського РТЦК та СП, учасник ООС Ярослав Гребенніков, учасник АТО та ООС Роман Виставнога, учасник АТО Геннадій Колесніков, а також командир відділення 8  ДПРЧ (м.Сновськ), старший прапорщик служби цивільного захисту Михайло Семенок.

Подяки Сновської міської ради оголошено начальнику караулу 8 ДПРЧ (м.Сновськ), лейтенанту служби цивільного захисту Максиму  Моргуну, учасникам ООС Олександру  Клименку та Євгенію ШЕНЬКУ, учасникам АТО Віталію Гордику, Ігорю Моцару,  Альоні Пешко та Ігорю ПЕШКУ, інспектору прикордонної служби 3 категорії – черговому відділу прикордонної служби «Сновськ» Віталію КозіЮ,  інспектору прикордонної служби 1 категорії – інструктору відділу прикордонної служби «Сновськ» Юрію Дятлу.

До вітань і нагороджень приєдналися  голова районної державної адміністрації Валерій Радібеда та військовий комісар Сновського військового комісаріату підполковник Збройних сил України  Ігор Батюк.

До Сновська у цей день прибули голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський та заступник організації Людмила Житнікова, діти яких загинули в бойових діях на сході України. Зі сцени Будинку культури вони привітали всіх зі святами, подякували за те, що Сновщина дружно і гідно вшановує і загиблих, і живих захисників. Вони  вручили книгу пам’яті «Герої Сіверського краю», до якої занесені 198 імен бійців, що загинули в зоні АТО, голові Сновської районної спілки учасників АТО Михайлу Хомчуку.

Працівники культури Сновської громади подарували всім патріотичну концертну програму, де прозвучали українські пісні, інструментальні мелодії та були представлені хорегорфічні картинки вихованцями дитячого зразкового колективу «Ягідки».

Після виступів ведуча свята запросила всіх присутніх до міського парку на урочисте відкриття стели «Захисникам України».

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

Leave a Reply