» » Сновська громада знову оповита скорботою

Сновська громада знову оповита скорботою

Кожна війна має своїх Героїв! Багатьом із них, на жаль, не судилося повернутися живими. Вони полягли навіки…

У понеділок, 25 вересня, Сновщина прощатиметься з майстер-сержантом ОВДІЄМ Ігорем Анатолійовичем, який героїчно загинув під час виконання службових обов’язків 28 березня 2022 року під час оборони міста Чернігів.

Народився Ігор 9 травня 1985 року в м. Щорс. У 2000 році закінчив міську школу  № 3, у 2003 році –  Щорське ПТУ №7. З 30 жовтня 2003  по 20 квітня 2005 року проходив строкову військову службу.

Згодом з листопада 2005 року пішов служити за контрактом у 105-му прикордонному загоні імені князя Володимира Великого Держаної прикордонної служби України. У 2015 році  брав участь в антитерористичній операції на сході України. Одружений, разом з дружиною виховували сина та доньку.

Жорстока війна з російськими окупантами обірвала життя воїна при виконанні  службових обов’язків 28 березня 2022 року під час оборони міста Чернігів.

Поховають Ігоря Овдія на Алеї Героїв міського кладовища. Траурна процесія вирушить о 12.00 від будинку №20 по вул. Виноградній у м. Сновськ, потім по вул. Шевченка через залізничний переїзд буде рухатися до центральної площі, де о 12.30 розпочнеться  офіційний мітинг-прощання.

До смерті не можна звикнути. Тому кожна така втрата відгукується пекучим болем і ятрить незаживаючою раною душу кожного з нас.

Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким загиблого, схиляємо голови в скорботі, сумуємо і плачемо разом з вами. Пам’ятатимемо завжди, якою ціною нам дістається право на життя.

Вічна Слава і шана Герою!