» » Сьогодні, 17 квітня відбулися заходи приурочені до Дня пожежної охорони

Сьогодні, 17 квітня відбулися заходи приурочені до Дня пожежної охорони

З нагоди свята, до 8 державної пожежно-рятувальної частини м.Сновськ завітали міський голова Олександр Медведьов та його перший заступник Іван Орда.

До присутніх звернувся Олександр Медведьов, який відзначив, що професія пожежника об’єднує довкола себе людей, які сильні духом та загартовані нелегкими випробуваннями.

«Ваші високі професійні якості та відданість присязі є яскравим прикладом служіння Батьківщині та українському народу. Ми можемо рівнятися на високі моральні якості, професіоналізм, мужність і особисту дисципліну рятувальників. Безперечно, неможливо переоцінити вклад працівників пожежної охорони у безпеку громадян, – наголосив міський голова. – Бажаю усім міцного здоров’я, процвітання, сімейного затишку та миру на нашій землі».

Керівники громади за сумлінне виконання службових обовʼязків, високий професіоналізм та з нагоди Дня пожежної охорони України нагородили Почесними грамотами міської ради начальника та водія пожежно-рятувальної частини Романа Силенка та Станіслава Чумака.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи

Сновської міської ради

 

Leave a Reply