» » » Сьогодні ще один Герой знайшов свій останній спочинок на Сновській землі

Сьогодні ще один Герой знайшов свій останній спочинок на Сновській землі

Швидкий Петро Іванович  народився 13 липня 1979 року у с.Тихоновичі. Згодом переїхав жити і працювати у Сновськ. З початком  російського вторгнення у 2014 році Петро добровольцем пішов боронити Батьківщину в складі батальйону «Чернігів». Захищаючи Україну на сході держави  у 2015 році під час бойових дій отримав тяжке поранення, внаслідок якого став інвалідом І групи. Останні роки жив з дружиною і синами в Чернігові.

26 травня 2023 року серце Героя зупинилося навіки.

За бажанням рідних Петра Швидкого сьогодні привезли з обласного центру і поховали з усіма військовими почестями  на Алеї  Героїв міського кладовища м. Сновськ.

Літію за померлим учасником бойових дій відслужили священики ПЦУ – капелан Нацгвардії України  протоієрей Євген Орда та капелан головного управління МВС в Чернігівській області отець Максим.

Заступник міського голови Сергій Силенок, який взяв участь у церемонії поховання воїна, висловив щирі співчуття рідним захисника і подякував згорьованій матері за сина – справжнього чоловіка-Героя.

Петро був світлою позитивною людиною, а  тепер він світитиме нам своєю усмішкою з Небес. А ми молимось за нього і за усіх полеглих Героїв.

І за живих, які щомиті нині на пекельних рубежах дивлять в очі смерті, захищаючи нас із вами, захищаючи рідну землю.

Слава Україні! Героям Слава!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради