» » Свято-спогад колишніх заводчан

Свято-спогад колишніх заводчан

24 вересня у Сновському районному будинку культури відбулась концертна програма – свято-спогад заводчан, присвячена 45-й річниці створення ЩЕМЗ та з нагоди професійного свята.

ВАТ “Щорський електромеханічний завод” розпочав свою діяльність, як філіал Київського виробничого об’єднання у 1972 році з кількістю працюючих близько 1000 осіб. Працював на оборонний комплекс, був підпорядкований Міністерству авіаційної промисловості СРСР. З 1992 року завод функціонував як самостійне підприємство Міністерства машинобудування і конверсії України, а з кінця 1996 року став відкритим акціонерним товариством.

На захід були запрошені трудівники найпотужнішого в минулому підприємства нашого краю.

Участь у святкуванні взяли міський голова Олександр Медведьов та голова районної державної адміністрації Валерій Радібеда.  Звернулися зі словами вдячності до організаторів даного заходу – Валентини Приходько та Раїси Сотнікової, які надали змогу багатьом людям, згадати минулі роки трудового життя, зустрітися з колишніми колегами, обмінятися спогадами та планами.

З нагоди 45-ї річниці створення ЩЕМЗ було вручено Почесні грамоти райдержадміністрації та міської ради колишнім працівникам підприємства.

Насичена концертна програма була підготовлена аматорами самодіяльності колишнього ВАТ «ЩЕМЗ» та колективами районного будинку культури.

За інформацією сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Leave a Reply