» » «Символи твоєї свободи»

«Символи твоєї свободи»

26 лютого у Сновському історичному музеї відкрилася виставка з нагоди 100-річчя Державного герба України під назвою «Символи твоєї свободи», створена Українським інститутом національної пам’яті.

На відкритті виставки були присутні начальник відділу культури і туризму міської ради Наталія Добненко, заступник голови РДА Володимир Карпенко, учні загальноосвітньої школи №2.

Директор музею Валентина Москаленко коротко ознайомила з матеріалами виставки та запропонувала присутнім переглянути експонати.

Експозиція складається з матеріалів, зібраних в архівах Києва, Львова, Івано-Франківська і Сум. На ній представлені герби, монети, медалі, листівки, фрески соборів, які розміщені на кольорових підвісних плакатах. Поруч із зображеннями гербів різних часів розміщені фото людей, які причетні до їх розробки і трансформації.

Ідея даної виставки просвітницька і знайомить молодь з історією України та відображає періоди від княжої доби Володимира Великого до сьогодення.

«Загалом на виставці представлено 19 масштабних, індивідуальних робіт. Кожна з них символічна, має глибоке значення, цікава, самобутня, потужна справжня, дає можливість зазирнути в історію України і зрозуміти, що ми нащадки великої держави та повинні не забувати її» – зазначила Валентина Москаленко та запропонувала перейти до іншої кімнати, де учні мали змогу ознайомитися з експонатами, присвяченими пам’яті Героїв Небесної Сотні, а також нашим землякам, які загинули, виконуючи свій військовий обов’язок, в зоні проведення АТО (ООС) та під час ведення бойових дій в республіці Афганістан.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply