За інформацією головного лікаря КНП «Сновський ЦПМД» Олени Шарпан, станом на 14:00 10 липня 2020 року нових випадків підозри інфікування на коронавірус за тиждень на Сновщині не виявлено. Очікуються результати тестів, які були взяті у контактних осіб.
Сьогодні відбувся виїзд мобільної бригади медиків для обстеження 12 осіб, які перебувають на карантині. Всі вони почуваються добре, скарг не надходило.
Медики Сновщини вкотре нагадують: карантин не закінчився і не варто нехтувати рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України!
ЩОБ УНИКНУТИ ЗАРАЖЕННЯ ВІРУСОМ:
- регулярно мийте руки теплою водою з милом або обробляйте антисептиком
- не торкайтеся брудними руками очей, носа та рота
- ведіть здоровий спосіб життя
- уникайте масових скупчень людей
- носіть захисні маски та рукавички, якщо відвідуєте громадські місця.
ОСНОВНІ СИМПТОМИ КОРОНАВІРУСУ: задишка, сухий кашель, підвищена температура тіла та ломота в тілі.
При перших ознаках хвороби повідомте про це свого сімейного лікаря в телефонному режимі або зверніться в реєстратуру лікарні у м.Сновськ за тел.: (098)886-56-46, (098)862-68-57:
Якщо у вас температура тіла вище 38оС, яка не збивається, та утруднене дихання – набирайте негайно «103»!
ДЛЯ ТИХ, ХТО ПРИБУВ В УКРАЇНУ ІЗ-ЗА КОРДОНУ
Велике прохання до всіх, хто під час карантину прибув із-за кордону в Україну, звернутися до лікарні за тел. (098)724-83-85.
Будьте свідомі й відповідальні!
Тільки разом ми зможемо зменшити поширення коронавірусу і врятуватися від його наслідків!
Відді організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради