» » ТАЛАНОВИТА СНОВЩИНА

ТАЛАНОВИТА СНОВЩИНА

22 вересня 2018 року вокальний аматорський ансамбль української пісні «Калина» Сновського Будинку культури на запрошення Головного управління ідеологічної роботи, культури та у справах молоді Гомельського обласного виконкому, взяв участь у V Міжнародному фестивалі етнокультурних традицій «Кліч Палєсся»в містечку Лясковичі Петриковського району Гомельської області. Фестиваль проходив на території сільськогосподарського комплексу «Лясковичі» державного природоохоронного закладу «Національний парк «Прип’ятський».
В цьому році на «Кліч Полєсся» зібралось більше трьох тисяч учасників з Білорусі, України, Польщі, Росії. В рамках фестивалю вісім районів Гомелької та три Брестської областей розгорнули свої подвір’я з цікавими і різноманітними дегустаціями та автентичними майстер-класами, в режимі нон-стоп працював білоруський народний ляльковий театр “Батлейка.by”, відбувся фестиваль книги та преси, виставка туристичного потенціалу Гомельскої області, конкурс «Поліська пригожуня».
На головній сцені учасників фестивалю вітали помічник Президента Білорусі, міністр культури республіки, керівники Гомельської та Брестської областей.
Виступ ансамблю «Калина» зачарував білоруську публіку майстерністю виконання українських автентичних та народних пісень, заслужено зірвавши шквал оплесків та вигуків «Браво!», а пристрасне виконання Тамарою Валькевич пісні «Ми – українці!» стало яскравою фінальною крапкою концертної програми.

Відділ культури і туризму Сновської міської ради

Leave a Reply