» » У Клюси придбали підсилювач сигналу та антену для покращення мобільного зв’язку

У Клюси придбали підсилювач сигналу та антену для покращення мобільного зв’язку

Село Клюси найвіддаленіше з усіх сіл нашої об’єднаної територіальної громади і знаходяться поблизу кордону з  Республікою Білорусь та Росією. Тому мобільний  зв’язок там ненадійний і зателефонувати в село досить проблематично через слабке покриття. Часто телефони ловлять мережі закордонних операторів, і людина опиняється в роумінгу, і тоді за розмови з рахунку знімається значна сума грошей. Чоловік десять у в селі купили собі обладнання для підсилення сигналу мережі. Але не кожен може собі це дозволити.

Виконуюча обов’язки старости Тетяна Немировська звернулася до міської ради з проханням придбати антену та підсилювач сигналу. Обладнання придбали і встановили в адмінприміщенні міської ради села Клюси (колишня сільрада).

– Тепер ми завжди на зв’язку, дякуючи міській раді. У радіусі 10-15 метрів можна вільно розмовляти з мобільного телефону через будь-якого українського оператора, – говорить Тетяна Михайлівна. – Тож люди, які не мають такого обладнання вдома, приходять сюди поговорити з рідними чи зателефонувати у справі.

У віддаленому селі, окрім всього,  дбають і про благоустрій. Нещодавно була пофарбована адмінбудівля. Все що можуть, роблять власними силами. Проте є роботи, де без допомоги міської ради не обійтися. В.о. старости Тетяна Немировська звернулася до керівництва ОТГ з прохання в найближчий час  допомогти розчистити місцеве кладовище від аварійних дерев.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply