» » У місцевому самоврядування працює 35-й рік

У місцевому самоврядування працює 35-й рік

Людмила Миколаївна Гордієнко, виконуюча обов’язки старости с.Низківка та прилеглих сіл і хуторів, вже  35-й рік працює у місцевому самоврядуванні.

Сама вона родом з Чепельова. Після закінчення Київського державного педуніверситету ім. О.М.Горького у1982 році за направленням приїхала на роботу вчителем географії та історії до Низківської восьмирічки і залишилася в селі назавжди.

Вже на третій рік роботи в школі люди довірили молодій вчительці очолити сільську раду. На той час у селах Низківського куща проживало понад 1000 осіб. До складу Никівської сільради входили не тільки села і хутори Низківка, Щокоть, Руда, Привільне, Радвине, Лютівка, Куропіївка, Філонівка, а й Суничне. (Згодом утворилася окремо Суничненська сільська рада).

Працювали по селах Низківського куща ФАПи, школи, три сільські клуби. Наразі ж у селі проживає лише 214 людей, всього по старостату – 341. Через малу кількість дітей у Низківці довелося закрити школу.

Але життя продовжується, і кожен робочий день Людмили Миколаївни приносить свої турботи і радощі. Люди ідуть до в.о. старости зі своїми проблемами і запитаннями. Донька радіє за маму і добре її розуміє, адже і собі обрала в житті шлях допомагати людям. Вона – медик за освітою.

У розмові напередодні професійного свята Людмила Миколаївна говорить, що дуже хотілося б здійснити ямковий ремонт доріг з твердим покриттям до Низківки і особливо до хутора Радвине, де проживає близько 30-ти людей; переймається, що нема автобусного сполучення зі Сновськом. З позитиву  розповідає про підключення в цьому році вуличного освітлення в рамках другої черги будівництва, планується ще і третя черга.

За час роботи у місцевому самоврядуванні виникали різні ситуації: доводилося вирішувати спірні моменти, допомагати односельцям у біді, радіти разом з ними, організовувати для них свята. Скромна, привітна і щира з людьми, її поважають у селі і довіряють її досвіду. Саме тому стільки років поспіль обирають Людмилу Миколаївну  очолювати Низківський кущ.

Свого часу в роботі жінці допомагала районна рада і районний депутат Віталій Запорожець, а нині Людмила Гордієнко тісно співпрацює з міською радою на чолі з Олександром Медведьовим, підставляє їй плече депутат міськради Павло Тютюнник.

До Дня місцевого самоврядування за багаторічну сумлінну працю Людмила Миколаївна заслужено нагороджена Почесною грамотою міської ради.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи

Leave a Reply