» » У Сновську  вшанували воїнів-інтернаціоналістів

У Сновську  вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Масштабною та трагічною була війна в Афганістані, яка тривала понад 9 років – з 25 грудня 1979-го по 15 лютого 1989-го.

Заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав розпочались  в Свято-Миколаївському Храмі де  відбулось богослужіння за загиблими воїнами-інтернаціоналістами.

Зі словами вдячності до присутніх звернувся міський голова Олександр Медведьов. «Сьогодні ми зібралися тут, аби схилити голови перед тими, кому не судилось дожити до цих днів та вшанувати тих, хто й нині залишається зразком справжньої мужності, братерства та самовідданості для молодих поколінь. В тій війні народилося бойове братерство, і це не просто гучні слова», – зазначив Олександр Олександрович. Він подякував усім ветеранам-інтернаціоналістам за їх вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту та вміння перемагати, за піклування за родинами загиблих побратимів і патріотичне виховання молодого покоління.

Олександр Медведьов  нагородив Почесною грамотою міської ради за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху та з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Віктора Криницького, учасника бойових дій, члена Сновського  районного відділення Української спілки ветеранів Афганістану. Міський голова вибачився, що не зможе далі взяти участь у заходах у зв’язку з тим, що на дві години відбудеться відкрита зустріч  громадян у м Сновськ.

Продовженням  заходів була  традиційна зустріч в Сновському історичному музеї. В рамках цієї зустрічі присутні мали змогу ознайомитись з виставкою присвяченою темі Афганської війни.

Біля памʼятного знаку  до бойових побратимів звернулися  голова райдержадміністрації, керівник районної Спілки ветеранів Афганістану, заступник військового комісару, які подякували за мужність, високий професіоналізм та відданість військовому обов’язку.

Було нагороджено Почесною грамотою райдержадміністрації члена спілки ветеранів  Герасименка Олега, відзначено Подякою райдержадміністрації  Кряжа Олександра.

Учасники заходу, вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання  та поклали  квіти до пам’ятного знаку.

Вшанувати пам’ять тих хто воював на чужій землі прийшли колишні воїни-афганці, їхні родини, ветерани, громадськість.

Почесною Грамотою оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України нагороджено  Павленка Геннадія.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

Leave a Reply