» » Управління Держпраці у Чернігівській області інформує

Управління Держпраці у Чернігівській області інформує

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей. Незадекларована праця не тільки обмежує можливості держави проводити сучасну соціальну політику у сферах освіти, охорони здоров’я, розвитку професійних навичок, зайнятості, соціального захисту та пенсійного забезпечення, вона створює недобросовісну конкуренцію щодо тих суб’єктів господарювання, які повністю забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників. Окрім того, незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників.

З метою підвищення ефективності захисту прав працюючої людини, протидії неналежного оформлення трудових відносин, виплат неофіційної заробітної плати, а також оперативного реагування на подібні явища, Державною службою України з питань праці був розроблений механізм відповідних електронних повідомлень від громадян.

Якщо вам стали відомі такі факти, ви можете заповнити форму повідомлення на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань праці (http://dsp.gov.ua):

Або на сайті Управління Держпраці у Чернігівській області (http://cn.dsp.gov.ua/cp2cms/w/cntu/index) у відповідному розділі:

 

Державна служба України з питань праці наголошує: лише офіційно працевлаштований громадянин має право на гідні і безпечні умови праці, регулярну виплату заробітної плати не нижче мінімальної, страхування на випадок тимчасової втрати працездатності, безробіття та нещасного випадку на виробництві, офіційні відпустки.

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image