» » “Усім жінкам присвячується”

“Усім жінкам присвячується”

Саме під такою назвою 6 березня в  будинку культури відбулись урочисті заходи та святковий концерт до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

З найтеплішими привітаннями на адресу жінок Сновщини  виступили під час урочистостей міський голова Олександр Медведьов та голова райдержадміністрації Валерій Радібеда.

 Продовжуючи приємні моменти зустрічі, на головній сцені Сновщини відбулось відзначення Почесними грамотами та подяками Сновської міської ради та райдержадміністрації чарівних сновчанок.

За сумлінну працю та з нагоди Міжнародного жіночого дня Почесною грамотою Сновської міської ради нагороджено директора Сновської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Раїсу Аникієнко, директора ТОВ “ПРОМІНЬ-МЕДІА” та депутата міської ради Олену Компанець, головного бухгалтера управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Віру Аникієнко,  старшого лейтенанта поліції Ганну Кравченко та працівницю Сновської ЗОШ – інтернат І-ІІ ст. Валентину Рубан.

За високі досягнення в справі розвитку культури, вихованні дітей та молоді та з нагоди Міжнародного жіночого дня Почесною грамотою міської ради відзначено керівника дитячого зразкового колективу “Ягідки”, заслуженого працівника культури України Світлану Горбатович.

Приємною несподіванкою стало музичне привітання для очільниці відділу культури та туризму Наталії Добненко. У виконанні солістів   будинку культури прозвучала пісня «Наталі».

Музичні вітання від заслуженої артистки України Ніни Коцур, колективів і солістів Сновського  будинку культури, від театру танцю і моди Євгенії Гордюк «Fashion zona», вихователів та вихованців музичної школи ім. Н.Рахліна, створили святковий настрій для жінок.

Слова вдячності за справжніх захисників-синів України, мужніх чоловіків були адресовані матерям та дружинам загиблих в зоні проведення АТО наших земляків.

6 березня відбулась зустріч міського голови Олександра Медведьова, секретаря міської ради Наталії Самойлової, голови райдержадміністрації Валерія Радібеди та військового комісара Ігоря Батюка з найріднішими жінками захисників – Тетяною Авдієнко, Марією Костюченка та Оленою Костюченко.

Урочисті заходи проходили і в бібліотечних закладах громади.

5 березня трудовим колективом під керівництвом Ніни Мокросноп, в Сновській центральній бібліотеці була організована зустріч  активу громадської організації “Спілки жінок Сновщини”.

Привітати прекрасних землячок завітали міський голова Олександр Медведьов та секретар міської ради Наталія Самойлова.

Музика, пісні та поезія, що звучали в цей день сповнювали атмосферу заходу неймовірним теплом, доброзичливістю та душевністю.

Надзвичайними були представлені на виставці вироби наших місцевих майстринь.

Будь-яка жінка незалежно від віку чи сімейного статусу хоче і повинна бути оточена увагою, підтримкою та піклуванням.

З нагоди свята 8 Березня до Новоборовицького стаціонарного відділення з привітаннями та концертною програмою завітав аматорський колектив “Спадщина”.

Позитивом, легкістю, іноді жартівливістю були сповнені концертні номери програми.

Учасники колективу подарували підопічним та колективу закладу гарний настрій та незабутні враження, які відображались в посмішках кожного учасника дійства.

Низка приємних моментів з нагоди свята на цьому не закінчується. І вже цієї неділі наші жителі та гості громади матимуть змогу насолодитись прекрасним концертом, підготовленим щирими і надзвичайно талановитими жителями Сновської громади.

8 березня, з нагоди 100-річного ювілею прийматиме вітання наша землячка, учасниця бойових дій у Другій світовій війні Ганна Колмакова.

 

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради