» » В Сновській ОТГ стартувала кампанія «Лікар для кожної сім’ї»

В Сновській ОТГ стартувала кампанія «Лікар для кожної сім’ї»

З сьогоднішнього дня жителі Сновської громади можуть вільно обирати свого лікаря: терапевта для дорослого, педіатра для дитини до 18 років чи сімейного лікаря для усієї родини.
Для цього слід мати з собою: паспорт або id-картку; посвідку на постійне чи тимчасове місце проживання; ідентифікаційний код; мобільний телефон (обов’язково, якщо немає свого, то когось із родичів).
Для обрання педіатра для дитини необхідно взяти свідоцтво про народження, присутність її самої у медзакладі не обов’язкова. В цьому випадку декларацію з лікарем підписує один з батьків або інший законний представник дитини.
Слід пам’ятати, що кожен лікар може обслуговувати обмежену кількість людей, тому слід поспішати обирати найкращого. Лікар не може відмовити вам у підписанні декларації, поки не набрав максимальну кількість пацієнтів.
В зв’язку з неможливістю підключення на даному етапі електронної техніки на робочих місцях лікарів, декларацію можна спершу підписати на папері, а вже згодом лікар самостійно зафіксує її в системі за допомогою особистого електронного ключа.
В КУ «Сновський районний центр ПМСД» підписати декларацію можливо зі слідуючими лікарями: Анатолій Федорович Королецький; Наталія Михайлівна Соболевська; Анастасія Миколаївна Лапуга (з травня місяця); Анастасія Миколаївна Базіль; Всеволод Васильович Тарасюк; Ганна Євгенівна Стеченко; Володимир Олексійович Цуприк (завідувач Тур’янської амбулаторії) та педіатрами: Олена Іванівна Шарпан та Катерина Миколаївна Цуприк.
Кінцевого терміну підписання декларацій не існує. Укласти угоду можна під час найближчого візиту до лікаря. Для тих, хто підписав декларацію, згодом діятимуть певні безоплатні послуги: спостереження за здоров’ям пацієнта, діагностика та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, патологічних станів; профогляди для семи груп ризику; рецепти на ліки, у тому числі за програмою «Доступні ліки»; сім базових досліджень; вакцинація за календарем щеплення; знеболення; видача лікарняних та інших медичних довідок; взяття біоматеріалів та медичні втручання.
До речі, дану декларацію не потрібно буде перепідписувати, діятиме вона доти, доки людина не вирішить змінити свого лікаря самостійно.

Головний лікар КУ «Сновський районний ЦПМСД» О.І.Шарпан

Leave a Reply