» » В Суничному, 18 квітня, відповідно до графіка, відбулись загальні збори громадян.

В Суничному, 18 квітня, відповідно до графіка, відбулись загальні збори громадян.

На сходи до Суничненської сільської громади прибули перший заступник міського голови Іван Орда, заступник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Луц та провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Олена Батюк. Також на збори завітав запрошений представник від ПСП «Сновське» Микола Скоробогатько.

Присутні заслухали звіт в.о.старости Людмили Кривошей.

Сільська громада складається з трьох населених пунктів. Загальна чисельність населення становить 394 чоловік. ( Суничне – 220, Попільня – 125, Шкробове – 49). В минулому році померло 12 чоловік, народилось 4 немовлят. Дітей шкільного віку – 37, дошкільнят – 19.

На території Суничненського  сільського округу функціонують 2 фельдшерських пункти, відділення зв’язку, клуб, бібліотека, 3 магазини (до с.Шкробове хліб підвізний тричі на тиждень).

Міською радою були виділені кошти на заміну огорож на кладовищах в селах Суничне та Попільня загальною протяжністю 180 м, придбана фарба та пофарбовані  зупинка, дитячий майданчик (зроблений власними силами селян), паркани та ін.

«Дуже вдячна депутату обласної ради Григорію Божку та Миколі Скоробогатьку, які завжди надавали матеріальну допомогу при проведенні свят, міській владі за підтримку і всім жителям, котрі не стояли осторонь, а долучались до благоустрою села» – наприкінці виступу додала Людмила Кривошей.

Окрім цього, жителям села було цікаво дізнатись функціональні обов’язки діловода. Ольга Трус, діловод міської ради, розповіла присутнім, що входить до її посадових обов’язків, а це, насамперед, видача довідок (357 за 2017 рік, 208 станом на 18 квітня п.р.), реєстрація, контроль за строками виконання та підготовка проектів відповідей на листи (зокрема, за минулий рік вхідної кореспонденції – 23 листа, вихідної – 219, в цьому році на даний час – 16 і 67 відповідно). Також проводить реєстрацію місця проживання фізичних осіб, готує звіти в реєстр виборців, приймає участь у веденні поземельних та по господарських книг, допомагає в.о.старости у веденні військового обліку, вчиненні нотаріальних дій, надає допомогу односельцям у написанні заяв, звернень тощо.

Щодо отримання пільг та субсидій надала роз’яснення Олена Луц, заступник начальника управління соціального захисту населення.

Далі присутні мали змогу поспілкуватись з Миколою Скоробогатьком, який надав відповіді на питання селян.

Підбив підсумки перший заступник міського голови Іван Орда. Він ознайомив присутніх зі змінами, які відбулися після створення Сновської ОТГ, коротко надав роз’яснення щодо виконання програми соціально-економічного розвитку, озвучив основні проблемні питання, які існують у громаді в цілому та розповів про плани на 2018 рік.

Щодо Суничненської сільської громади, то в планах на поточний рік: вуличне освітлення по вул.Коновалова в с.Суничне (проектно-кошторисна документація вже замовлена, можливо наприкінці року буде освітлення), ремонт дороги Суничне – Низківка, оформлення технічної документації на пасовища.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply